Nová komunikační platforma Sestra Emmy od května 2022

Vážení rodiče, milí pacienti,

ke každému vyšetření či konzultaci u nás je nutné se i nadále předem objednat. Vzhledem k tomu, že se nám i Vám tento systém výrazně osvědčil, rozhodla jsem se v objednávání pacientů nadále pokračovat. Objednáváním se nám společně daří minimalizovat mezi Vámi vzájemný kontakt v čekárně a současně lépe rozvrhnout náš čas tak, abychom zkrátili Vaši čekací dobu na minimum.


Od 13. května 2022 zavádíme novou komunikační platformu Sestra Emmy, v rámci které funguje i objednávací systém. Na tento objednávací systém bychom postupně rády přešly úplně ale zpočátku ještě umožníme objednávání telefonicky.

K tomuto kroku nás vede neustále vyzvánějící telefon a velké množství neakutních požadavků, které lze vyřešit i jinak než telefonickou komunikací. Abychom mohly poskytovat pacientům kvalitní zdravotní péči, není bohužel reálné zvedat každý zvonící telefon. To následně vede k frustraci na obou stranách. Naším cílem je se v ordinačních hodinách maximálně věnovat ošetřovaným pacientům a všechny neakutní požadavky či konzultace vyřešit v mezidobí.

Sestra Emmy Vám po zadání určitého požadavku nabízí možnost objednat se k nám na konkrétní čas, požádat o zaslání receptu na léky, zaslat fotodokumentaci jakékoliv nejasné vyrážky či jiného problému, požádat o vystavení posudku a různé další věcí. Tento systém prostě zvládne vše, co byste jinak řešili telefonicky či emailem.
Veškerá komunikace mezi námi je adekvátně zabezpečena šifrováním, které používají i moderní bankovní instituce. Vaše zdravotní data jsou tak v bezpečí.

Přístup do Emmy si můžete založit zde: https://www.sestraemmy.cz/sulovcova


Informace pro rodiče
- do Emmy se přihlaste pod vlastním jménem a rodným číslem a po prvním přihlášení klikněte prosím na kategorii PŘIDAT SVÉ DÍTĚ a následně vyberte "Chci přidat své dítě do Emmy".

Tímto opatřením se snažíme předcházet tomu, abyste opakovaně trávili čas s vyzvánějícím telefonem na uchu. Jednoduše otevřete sestru Emmy, zadáte Váš požadavek a máte hotovo.

Pokud byste měli jakékoliv připomínky či návrhy na zlepšení v této komunikační platformě, velmi je uvítáme.

Zpět