Zástup v ordinaci od 1.1.2024

Vážení rodiče, milí pacienti,

s radostí a zároveň trochou nostalgie vám oznamuji, že od 1.1.2024 nastupuji na mateřskou dovolenou. Nechci vás ale nechat bez kvalitní péče, na kterou jste u nás zvyklí, a proto jsem pro vás zajistila zástup v naší ordinaci.

Zastupující lékařkou bude MUDr. Kristýna Pospíšilová Ph.D, kterou jste možná již měli možnost potkat v průběhu roku 2023, kdy zastupovala v době mé dovolené nebo účasti na vzdělávacích akcích. Paní doktorka Pospíšilová, moje bývalá kolegyně z Oddělení dětské gastroenterologie ve Fakultní nemocnici v Motole, vám nabídne nejen kvalitní pediatrickou péči, ale také odbornost v oblasti dětské gastroenterologie.

Můžete se spolehnout, že jak já, tak paní doktorka Pospíšilová pracujeme s nejnovějšími medicínskými poznatky a využíváme ověřené postupy, které jsou podložené daty z kvalitních studií. Své vzdělávání v různých pediatrických podoborech budeme i nadále pravidelně rozšiřovat.

Mezi plánovanými novinkami v ordinaci v průběhu roku 2024 je zavedení spirometru pro vyšetřování plicních funkcí a podoskopu, který pomáhá v diagnostice a výběru správné obuvi či ortopedických vložek při problémech s chodidly, jako jsou např. ploché nohy.

I přesto, že budu na mateřské dovolené, určitě se s vámi občas setkám v ordinaci, když budu vypomáhat paní doktorce Pospíšilové, nebo s některými maminkami se potkáme v poradně, kam budu chodit s mým mrňouskem. Těším se na vás a na naše brzké shledání!

S pozdravem a přáním zdraví pro vás i vaše děti,

Vaše Miroslava Sulovcová

Zpět